Sony Cyber-Shot DSC-WX350

Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Sony Cyber-Shot DSC-WX350
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Sony DSC WX350 Najmniejszy i najlżejszy aparat z 20-krotnym zoomem optycznym Smukła i elegancka pokrywa dostępna w trzech kolorach (różowy, biały i czarny) zawiera w sobie innowacyjne technologie Sony: sprawną matrycę 18,2 MPx, prędki procesor, a także obiektyw z 20-krotnym zoomem optycznym.

Szereg przystępnych trybów kreatywnych nie dopuści do tego, by jakiekolwiek zdjęcie wyszło nudne. Dotykowy wyświetlacz LCD przejmujący rolę nawigacji, a także moduły Wi-Fi i NFC pozwalające na niezwłoczne chwalenie się najkorzystniejszymi zdjęciami w internecie to jedynie niektóre z licznych opcji.

Co ważne, aparat zadowli nie tylko miłośników fotografii, lecz też filmu. Oferuje bowiem nagrywanie w rozdzielczości Full HD w niezwykle prawidłowej jakości. Przeznaczenie: Sony DSC WX350 to aparat kompaktowy skierowany do wymagających amatorów oraz osób ceniących prostotę i wygodę działania.

nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w rękach jednocześnie dorosłych jak i dzieci, będzie prawidłowym kompanem do nauki fotografii. Genialny do codziennego-niecodziennego fotografowania. Przyda się na miejskim fotospacerze, urlopie i w każdej sytuacji, gdy ujrzysz ciekawe i warte zarejestrowania zdarzenia.

świetna jakość obrazu zachęca wręcz do tego, by chwalić się swymi ulubionymi zdjęciami w internecie. I co najważniejsze - ta nadzwyczajna jakość i elegancja zmieści się w kieszeni kurtki i w żeńskiej torebce - możesz go nosić zawsze przy sobie i nie poczujesz jego ciężaru!

parametry i korzyści Matryca CMOS Exmor R Wysokiej klasy przetwornik obrazu o rozdzielczości 18,2 Mpx przechwytuje więcej światła od swoich poprzedników, dzięki czemu doskonale rejestruje wszystkie detale.

obszerny zakres czułości ISO od 80 do 12 800 gwarantuje ostrość obrazu choćby przy słabym oświetleniu. Procesor obrazu Bionz X Nowy procesor jest trzy razy bardziej produktywny od poprzednich wersji. Zezwala na rozszerzenie prędkości zdjęć seryjnych i uzyskanie jeszcze lepszej jakości obrazu, z mniejszym poziomem szumu i wiernie odwzorowanymi kolorami.

Obiektyw Sony seria G Optyka wytwarzana w nowoczesnej technice proponuje 20-krotny zoom i pomaga uzyskać atrakcyjny i istotny obraz z przyjemnie miękkim, nieostrym tłem. Ostre zbliżenia - zoom optyczny 20x Odległe obiekty są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Co ważne, 20-krotny zoom optyczny mimo ogromnego zbliżenia, jakie oferuje, nie pogarsza kolorystyki obrazu ani jego szczegółowości. Obraz w dalszym ciągu jest niezwykle ostry a przejścia tonalne podkreślają piękno fotografowanego kadru.

Nieporuszone fotografie bez drgań Stabilizator Optical SteadyShot to żyroskopowy mechanizm mocowania obiektywu. Kompensuje on drgania dłoni, dzięki czemu jesteś w stanie uzyskać ostre i wyraziste fotografie na każdej ogniskowej, choćby na obszernym zoomie.

Polepszy to też jakość Twoich fotografii nocnych robionych przy nieznacznej ilości światła. Tryb filmowy - odkryj w sobie żyłkę reżysera! Aparat kompaktowy Sony DSC WX350 rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD (1080x1920) z szybkością do 60 klatek na sekundę.

Oznacza to, iż filmy nim nagrane bedą niezwykle szczegółowe, bez strat w informacjach i mogą być wyświetlane w zwolnionym tempie bez efektu szarpania. Wspomniany już wcześniej stabilizator obrazu Optical SteadyShot przydaje się też podczas kręcenia filmów.

Pomaga uzyskać jednostajne i przejrzyste nagranie podczas chodzenia i przy dużym zoomie. Dzięki inteligentnej stabilizacji domowy film nabierze kinowej jakości a oglądanie go sprawi widzom więcej przyjemności.

Uzyskanie super jakości nagrań pozwala na format AVCHD, który jest najlepszy do późniejszej ewentualnej obróbki, a także do nagrywania płyt Blu-ray. Do rozpoczęcia filmowania wystarczy nacisnąć jeden przycisk - specjalnie do tego asygnowany - bez tracenia czasu na przeszukiwanie menu.

Sony DSC WX-350 Pokaż światu swoje zdjęcia - Wi-Fi, NFC i Smart Remote Control Dzięki technologii Wi-Fi i NFC udostępnianie zdjęć w internecie to kwestia sekund. Połącz się ze swym smartfonem lub tabletem przy pomocy sieci Wi-Fi i publikuj swoje najlepsze fotografie na portalach społecznościowych.

Twój smartfon może też pełnić rolę pilota. Dzięki przeznaczonej aplikacji Smart Remote Control zainstalowanej na urządzeniu przenośnym zmienisz ustawienia aparatu, zoomu a nawet wykonasz zdjęcie - zdalnie, bez samowyzwalacza!

Już nie musisz spieszyć się w trakcie korzystania z samowyzwalacza i martwić się, czy Twoje zdjęcie się uda. Możesz także wyświetlać swoje fotografie domownikom na telewizorze. Wszystko w niezwłoczny sposób i bez zbędnych kabli.

Funkcje i tryby pobudzające wyobraźnię Pokaż ruch w niecodzienny sposób Motion Shot Video to funkcja, która pozwala zaprezentować ruch w postaci sekwencji nałożonych na siebie obrazów ze wspólnym tłem.

To co kiedyś zajmowało ogrom czasu w programie do obróbki fotografii, Twój aparat zrobi automatycznie! Obróbka fotografii na poziomie aparatu Efekty wizualne ożywią każde, choćby najzwyklejsze zdjęcie. Szereg dostępnych w aparacie trybów pozwala zrezygnować z użytkowania programów komputerowych do obróbki zdjęć.

Skraca to zasadniczo czas od powstania zdjęcia do jego publikacji w internecie i jest niezwykle komfortowe, gdy jesteś poza domem, np. Na wakacjach, ale chcesz na bieżąco dzielić się swymi zdjęciami ze znajomymi.

Panoramy 360 poziomów Niektóre widoki są tak olśniewające, iż ich spektakularna nie odda zwykłe zdjęcie. Aby objąć cały widok, włącz tryb panoramy 360 poziomów, wciśnij spust migawki i przesuń aparat w poziomie. Samodzielnie wykona on wtedy serię zdjęć i scali je automatycznie w jedną panoramę.

Podróżuj z fasonem Ten smukły, kolorowy kompakt mieści dużo pomocnych w fotografowaniu rozwiązań, które dodadzą Twoim zdjęciom blasku i ułatwią ich zaprezentowanie. Prosto zmieści się w kieszeni kurtki albo torebce.

Mimo swoich rozmiarów zaopatrzony jest w obiektyw z zoomem optycznym 20x oraz technikę Wi-Fi ułatwiającą prezentowanie złapanych poprzez aparat chwil całemu światu. Tryb iAuto Inteligentny tryb samoczynny potrafi samodzielnie dobrać trafne właściwości naświetlania na podstawie analizy sceny.

dzięki temu, użytkownik musi jedynie nacisnąć spust migawki, a WX350 zajmie się resztą. IAuto to gwarancja poprawnie naświetlonego zdjęcia niezależnie od warunków w jakich zostanie ono zrobione. Jest to również nieprzeciętny sposób na rozpoczęcie nauki fotografowania.

Pewność właściwych ustawień podczas fotografowania Ile razy podczas robienia zdjęć zastanawiasz się, które ustawienia są najkorzystniejsze? WX350 zrobi to za Ciebie! Sam dobierze trafne ustawienia! Pozwól, żeby to ten niewiele znaczący aparat wykonał całą pracę za Ciebie.

Od przybliżeń po portrety o zmierzchu, Twój aparat przypasuje wszystkie ustawienia samoczynnie, byś mógł osiągnąć efekty, o jakich marzysz bez żadnego wysiłku. Wykryje choćby, czy fotografowany obiekt porusza się, eliminując rozmycie powodowane ruchem w każdej scenie.

Nadążaj za chwilą Uchwyć te przelotne chwile, które zdarzają się jedynie raz w życiu. Wyjątkowo szybki autofokus skrupulatnie ustawia się na fotografowanym obiekcie, zapewniając pokaźne ujęcia bez rozmyć - nawet przy pokaźnych wartościach zoomu albo w słabym świetle.

Ujęcie panoramiczne w jednym zdjęciu łatwo uchwycisz olśniewające widoki krajobrazów lub odwiedzanych poprzez Ciebie miast. Starczy nacisnąć przycisk i przesunąć aparatem z jednego boku na drugi.

Aparat automatycznie zespoi pojedyncze kadry zarejestrowane w trybie seryjnym w jedno pełne panoramiczne zdjęcie. Odrobina kreatywności pełną kreatywność zagwarantuje dobór zabawnych, prostych w użyciu zastosowanych efektów Picture Effects.

Twoje ujęcia tym kompaktem będą wyróżniały się dzięki efektom takim jak: efekt wodnego koloru, ilustracji, aparatu-zabawki, częściowego koloru i wieloma innymi. Starczy wybrać efekt, aby zobaczyć go na ekranie aparatu.

Efekty można w dodatku dodawać do tworzenia panoram i nagrywania filmów. Opis produktu na polskiej stronie producenta Opis produktu na zagranicznej stronie producenta

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł