Sony Cyber-Shot DSC-HX400V

Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V
Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V Sony Cyber-Shot DSC-HX400V
Ocena produktu
 
Podziel się    

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Aparat Kompaktowy Sony DSC-HX400V Megazoom z 50-krotnym zoomem optycznym i nadajnikiem GPS Przeznaczenie Sony DSC-HX400V to aparat kompaktowy o wyglądzie i funkcjach zbliżonych do lustrzanki, perfekcyjny dla osób fotografujących szerokie spektrum tematów.

Potrafi stworzyć błyskotliwe, szerokokątne ujęcia architektury i krajobrazów, a także portrety i zbliżenia w trybie makro. Ogromny zoom optyczny umożliwia natomiast fotografowanie dzikiej przyrody, widowisk sportowych i muzycznych, a także samolotów.

Moduł NFC, a także komunikacja przez sieć Wi-Fi pozwala na natychmiastowe dzielenie się zdjęciami ze znajomymi, do czego namawia wręcz super jakość zdjęć oferowana przez matrycę 20,4 Mpx i obiektyw Zeiss. Wersja z literą V w nazwie w dodatku zaimplementowany nadajnik GPS zapisujący w kazdym pliku miejsce powstania zdjęcia.

Wszystkie te możliwości zamknięte pozostały w wykwintnej, stosunkowo niedużej obudowie sprawiając, że aparat ten można posiadać za każdym razem przy sobie i być pewnym, że sprosta on każdemu zadaniu. Właściwości i korzyści Matryca CMOS Exmor R Wysokiej klasy przetwornik obrazu o rozdzielczości 20,4 Mpx wykonany w technice BSI przechwytuje więcej światła od swych poprzedników, dzięki temu świetnie rejestruje wszystkie detale.

szeroki zakres czułości ISO od 80 do 12 800 zagwarantuje ostrość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Swoje fotografie możesz wydrukować w najwyższej jakości nawet do formatu A3+! Procesor obrazu Bionz X Nowy procesor jest trzy razy bardziej sprawny od poprzednich wersji.

Łączy w sobie szybkość działania i niskie zużycie energii. Pozwala na zwiększenie szybkości zdjęć seryjnych do 10 kl/s i rejestrowanie wszelkich detali w ruchu. Obrazy zapisywane poprzez ten procesor cechują się mniejszym poziomem szumu i wiernie odwzorowanymi kolorami.

Obiektyw Zeiss Vario-Sonnar T Ogniskowa o bardzo szerokim zakresie 24-1200 mm daje ogromne możliwości fotografowania z bliskiej i dalekiej odległosci. Aż 50-krotny zoom optyczny pozwoli Ci wykonać szczegółowe, kontrastowe i żywe fotografie w najciekawszych sytuacjach.

Obraz pozostaje krystaliczny i optymalnie nasycony kolorami dzięki stosownej konstrukcji optycznej z soczewek asferycznych i szkła Super ED. Ostre zbliżenia - zoom optyczny 50x Niektóre miejsca są poza naszym normalnym zasięgiem (architektura, krajobrazy) albo niebezpieczne i płochliwe (dzikie zwierzęta, ptaki).

50-krotny zoom optyczny w Sony DSC HX 400V sprawi, iż poszukiwanie takich niecodziennych kadrów będzie samą przyjemnością! Co ważne, mimo ogromnego zbliżenia, jakie oferuje aparat, obraz jest w dalszym ciągu bardzo ostry a przejścia tonalne podkreślają piękno fotografowanej sceny.

Nieporuszone zdjęcia bez drgań Stabilizator Optical SteadyShot to żyroskopowy mechanizm mocowania obiektywu. Kompensuje on drgania dłoni, dzięki temu jesteś w stanie uzyskać ostre i wyraziste fotografie na każdej ogniskowej, choćby na wielkim zoomie.

Polepszy to również jakość Twoich zdjęć nocnych robionych przy niepokaźnej ilości światła i kręconych filmów. Śledzenie akcji Każda chwila zdarza się wyłącznie raz w życiu. Uchwyć ją z pomocą niezwykle prędkiego AF z funkcją śledzenia ostrości.

By ją uruchomić starczy wcisnąć spust migawki do połowy. Aparat automatycznie dopasowuje wymiar ramki pomiarowej do cech obiektu i śledzi jego ruch. Otrzymasz wyraźne, nierozmyte fotografie nawet przy znacznym zoomie i w słabym świetle.

mistrzowskie odczucia Aparat Sony DSC HX 400 V przypomina lustrzankę nie tylko swoim profesjonalnym wyglądem, ale także sposobem obsługi. Posiada łatwe w użyciu elementy sterujące i poręczny uchwyt.

Przyciski sąprzystępne i rozmieszczone w skrupulatnie przemyślany sposób. Pokrętło nastaw Początkujący użytkownicy otrzymują do dyspozycji inteligentny tryb samoczynny iAuto, który samodzielnie wybiera ustawienia dla każdej sceny, żeby uzyskać poprawnie naświetlone zdjęcie.

Pokrętło trybu proponuje też tryb preselekcji czasu lub przysłony i tryb w pełni manualny, gdzie fotograf decyduje w 100% o efekcie końcowym. Dostępność trybów półprofesjonalnych i manualnych czyni z Sony DSC HX 400V znakomite narzędzie do nauki fotografii.

wyświetlacz Xtra Fine TFT LCD Efekty swej pracy ocenisz na uchylnym 3-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 921 600 punktów z możliwością 5-stopniowej regulacji jasności. Wysoka rozdzielczość pomoże Ci dokonać rzetelnej oceny nagranych materiałów, a na skutek czego oszczędzić miejsce na karcie pamięci.

Funkcja odchylania ekranu przyda Ci się w trakcie kadrowania z nietypowej perspektywy, np. Blisko ziemi podczas zdjęć makro. Stopka Multi Interface Aparat Sony jest kompatybilny z wieloma akcesoriami, które podniosą jakość Twoich zdjęć i filmów, m.in z lampami błyskowymi i mikrofonami studyjnymi.

Montuje się je na górnej części pokrywy w tzw. Stopce. Wizjer elektroniczny Komponując kadr możesz korzystać z ekranu LCD lub wizjera elektronicznego. Wizjer o rozdzielczości 201 tys. Pikseli ukazuje podgląd fotografie w czasie rzeczywistym.

nadzwyczajnie sprawdza się przy kadrowaniu, nastawianiu ostrości i pomaga w ocenie zdjęć. DSC-HX400V Filmy Full HD ze stabilizacją optyczną Aparat kompaktowy Sony DSC HX 400V rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD (1080x1920) z prędkością 50 klatek na sekundę (28 Mbit/s), co jest gwarantem prawidłowej jakości filmu.

Zapis plików w formacie MP4 pozwoli na ich wyświetlanie na wielu urządzeniach, także przenośnych oraz późniejszą edycję. Ambitni filmowcy mogą nagrywać swoje filmy w progresywnym formacie AVCHD, którego zaletą jest maksymalna ostrość obrazu i jego mistrzowski wygląd.

By włączyć filmowanie wystarczy nacisnąć jeden dedykowany do tego guzik na obudowie. Stabilne i transparentne nagranie pomoże Ci stworzyć zastosowany system optycznej stabilizacji obrazu Optical SteadyShot, produktywny choćby podczas chodzenia i przy filmowaniu na znacznym zoomie.

Twój domowej roboty film nabierze dzięki niemu kinowej jakości a oglądanie go sprawi widzom więcej przyjemności. Pokaż światu swoje fotografie - Wi-Fi, NFC i Smart Remote Control Dzięki technologii Wi-Fi i NFC udostępnianie zdjęć w internecie to kwestia sekund.

Połącz się ze swym smartfonem albo tabletem przy pomocy sieci Wi-Fi i publikuj swoje najkorzystniejsze zdjęcia na portalach społecznościowych. Twój smartfon może również pełnić rolę pilota. Dzięki asygnowanej aplikacji Smart Remote Control zainstalowanej na urządzeniu mobilnym zmienisz ustawienia aparatu, zoomu a choćby wykonasz zdjęcie - zdalnie, bez samowyzwalacza!

Już nie musisz spieszyć się w trakcie korzystania z samowyzwalacza i martwić się, czy Twoje zdjęcie się uda. Możesz też wyświetlać swoje fotografie domownikom na telewizorze. Wszystko w momentalny sposób i bez zbędnych kabli.

Pokaż ruch w niecodzienny sposób Motion Shot Video to funkcja, która pozwala zaprezentować ruch w postaci sekwencji nałożonych na siebie obrazów ze wspólnym tłem. To co kiedyś zajmowało ogrom czasu w programie do obróbki fotografii, Twój aparat zrobi samoczynnie!

Aplikacje, które ulepszą zdjęcie Wejdź do serwisu Play Memories Camera Apps, aby zainstalować doatkowe funkcje i efekty takie jak fotografia poklatkowa, snop światła czy wielokrotna ekspozycja. Artykuł jest jeszcze zgodny z aplikacjami Final Cut Pro X oraz iMovie.

Obróbka zdjęć na poziomie aparatu Efekty wizualne ożywią każde, nawet najzwyklejsze zdjęcie. Szereg przystępnych w aparacie trybów pozwala zrezygnować z używania programów komputerowych do obróbki zdjęć.

Skraca to znacząco czas od powstania zdjęcia do jego publikacji w internecie i jest nad wyraz wygodne, gdy jesteś poza domem, np. Na wakacjach, ale chcesz na bieżąco dzielić się swymi zdjęciami ze znajomymi.

Twoje ujęcia stworzone tym kompaktem będą wyróżniały się dzięki efektom takim jak: efekt wodnego koloru, ilustracji, aparatu-zabawki, częściowego koloru i wieloma innymi. Starczy wybrać efekt, aby zobaczyć go na ekranie aparatu.

Efekty można na dodatek nakładać na panoram i filmy. Panoramy 360 poziomów Niektóre widoki są tak olśniewające, iż ich przepiękna nie odda zwykłe zdjęcie. By objąć cały widok, włącz tryb panoramy 360 poziomów, wciśnij spust migawki i przesuń aparat w poziomie.

Samodzielnie wykona on wtedy serię fotografii i zjednoczy je automatycznie w jedną panoramę. Zapamiętywanie trasy podróży Aparat Sony HX 400 w wersji V wbudowany GPS i zaszywa informacje o miejscu wykonania zdjęcia w każdym pliku.

Dzieki temu możesz szczegółowo odtworzyć trase swej wycieczki i nigdy nie będziesz posiadać wątpliwości, gdzie zostalo wykonane zdjęcie. Opis produktu na polskiej stronie producenta Opis artykułu na zagranicznej stronie producenta

Reklama

KategoriePokaż całą mapę kategorii 

Muzyka Filmy Fotografia i optyka Komputery Książki Sprzęt RTV Sprzęt AGD Gry i konsole Inne Telefony i akcesoria Motoryzacja Zdrowie Moda i styl Sport i hobby Delikatesy Dla dzieci Prezenty Kosmetyki Erotyka Biznes Dom i ogród Narzędzia

Cechy

Przedziały cenowe rozwiń 

0,01 - 114,60zł 114,61 - 229,50zł 229,51 - 345,32zł 345,33 - 463,23zł 463,24 - 584,90zł 584,91 - 713,13zł 713,14 - 855,07zł 855,10 - 1 015,55zł 1 015,56 - 1 204,64zł 1 204,65 - 1 431,34zł 1 431,40 - 1 711,85zł 1 711,87 - 2 054,31zł 2 054,37 - 2 498,33zł 2 498,41 - 3 117,61zł 3 117,67 - 4 049,81zł 4 049,99 - 5 541,30zł 5 541,35 - 7 958,69zł 7 959,00 - 12 055,23zł 12 057,69 - 23 496,50zł 23 497,31 - 537 126 530,00zł