Canon Zoemini C

Canon Zoemini CCanon Zoemini CCanon Zoemini CCanon Zoemini CCanon Zoemini CCanon Zoemini CCanon Zoemini C
Rodzaj zasilania akumulator
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Aparaty natychmiastowe Zoemini - pstrykaj, drukuj, naklejaj

Marzysz o uchwyceniu emocji w tym samym momencie, kiedy je przeżywasz, a następnie podzieleniu się konsekwencją ze znajomymi? teraz możesz to zrobić dzięki postępowym aparatom natychmiastowym Canon Zoemini z funkcją drukowania. Wytworne, lekkie, doskonale przypasują się do Twojego stylu – wybierz kolor, który Ci odpowiada i baw się do woli. Zastrzeżony system wydruku Zink nie wymaga atramentu, a rezultaty zaskoczą Cię wyrazistością szczegółów i naturalnością odcieni. Nie zastanawiaj się, po prostu poczuj radość z aparatami Canon Zoemini.

Canon Zoemini C – natychmiastowe emocje


Zapomnij o ustawianiu parametrów, prędko reagując na otaczające Cię zewsząd bodźce. Canon Zoemini C prosto wsuniesz do kieszeni albo torebki, wyjmując w dowolnym momencie, by złapać nastrój chwili. Ten aparat jest lekki i doskonale posiada się w dłoni – jego obsługa jest dziecinnie prosta: skieruj obiektyw na siebie albo znajomych, pstrykaj i od razu drukuj zdjęcia na samoprzylepnym papierze.


świetny do selfie

Aparat wbudowane lusterko z przodu, dzięki temu wszystkie selfie, choćby te najbardziej spontaniczne, zawsze będą nieprzeciętnie skadrowane. Wydrukuj je na samoprzylepnym papierze i podaruj najbliższym albo porozklejaj w domu.

Bądź na czasie z Zoemini C

przystępny w kilku ekscytujących barwach, Zoemini wygląda elegancko, przyciągając wzrok z daleka. Wyjmij go z kieszeni i obserwuj reakcje znajomych – być może po chwili Zoemini będzie momentalnie przekazywany z rąk do dłoni, a fotograficzne eksperymenty potrwają do samego rana. Dopasuj aparat do siebie; do wyboru masz cztery kolory: różowy, żółty, jasnozielony i morski błękit.

Drukuj, naklejaj, odkrywaj

W aparacie zawiera się choćby 10 arkuszy samoprzylepnego papieru. Dzięki zastosowaniu postępowej technologii Zink nie musisz myśleć o dopełnianiu atramentu, ani martwić się,fotografie wyjdą rozmazane. Twoje zdjęcia będą niepodatne na działanie wody, a także rozdarcia. Znajdujące się na papierze mikrokryształy reagują na wysoką temperaturę, wytwarzając na jego powierzchni zapisany przez Ciebie obraz – niemal jak w prawdziwej fotograficznej ciemni. Co najważniejsze, na zapierające dech w piersiach efekty nie musisz długo czekać!


pakiet zawiera:

  • Aparat natychmiastowy z funkcją drukowania Canon Zoemini C
  • kabel USB
  • prędkie wprowadzenie
  • Papier fotograficzny Canon Zink (10 arkuszy) + 1 arkusz SMARTSHEET
  • Pasek na nadgarstek