Fujifilm INSTAX mini LiPlay (biały)

Fujifilm INSTAX mini LiPlay (biały)
Ocena produktu
 
Podziel się  

Pełny opis produktu

Wybrane oferty

Opis produktu

Aparaty Instax – nieustająca radość fotografowania

mające obecnie status kultowych, modele z serii Instax prędko podbiły rynek aparatów do fotografii natychmiastowej. Pierwszy w nich pojawił się w sprzedaży pod koniec XX., zyskując fanów na całym świecie. Aparaty Instax cieszą się popularnością zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy wciąż odkrywają nowe kreatywne możliwości ich zastosowania.

FujiFilm Instax Mini LiPlay


Nowy model Instaxa jest postępowym aparatem hybrydowym do fotografii natychmiastowej, zaopatrzonym w sporo pionierskich rozwiązań, które dają użytkownikom jeszcze więcej twórczej swobody. Fotografie przed drukowaniem podejrzysz na jasnym ekranie LCD, możesz również nagrywać 10-sekundowe klipy dźwiękowe. Z LiPlay wydrukujesz ulubione fotografie ze smartfona – starczy, że je prześlesz na aparat z załadowanym filmem Instax.


śladowy aparat, szerokie możliwości

LiPlay jest najmniejszym i najlżejszym modelem dostępnym w serii Instax. Dzięki postępowej technice możesz zachować zrobione fotografie na zawsze i drukować je wtedy, kiedy masz na to ochotę. Aparat wyekwipowany jest w sześć kreatywnych filtrów, przy pomocy których nadasz temu samemu zarejestrowanemu wydarzeniu zupełnie rozmaity charakter. Włóż go do kieszeni lub torby i miej za każdym razem przy sobie, żeby żaden ekscytujący moment Cię nie ominął.

Nagrywaj dźwięk z Instaxem Mini Liplay

przełomowa technika nagrywania dźwięku poprzez urządzenie pozwoli Ci zapisać nagranie trwające do 10 sekund. To jeszcze nie koniec – przy pomocy aplikacji przekonwertujesz nagranie na kod QR, który zostanie wydrukowany na zdjęciu. Sprawi to, że Twoje fotografie nabiorą zupełnie nowego charakteru. Fotka z komunikatem głosowym wzbudzi o niemało obszerniejsze emocje u obdarowanej osoby. Szum fal dołączony do zdjęcia plaży, dźwięki muzyki przy fotografii z imprezy czy intymne wyznanie na selfiku – tego nie da się zapomnieć.

popularny design

Aparat dostępny jest w trzech ekscytujących wersjach kolorystycznych, różniących się sposobem wykończenia powierzchni. Wersja biała przypomina w dotyku kamień, efekt ten uzyskano przy pomocy specjalnego spreju. Z kolei wysmakowana czerń olśniewa subtelną głębią i tłoczoną fakturą, a model złoty atrakcyjnie lśni w słońcu. Srebrne elementy przy obiektywie dodają całości blasku.

Jeszcze więcej możliwości

Dzięki funkcji bezpośredniego drukowania zmienisz LiPlay w mobilną drukarkę, przy pomocy której szybko wydrukujesz fotografie ze smartfona. Zanim przeniesiesz je do aparatu poprzez Bluetooth, możesz je obracać i zwiększać. Możesz również zdalnie zwolnić migawkę za pomocą telefonu – ta funkcja rewelacyjnie spełni oczekiwania przy realizowaniu grupowych selfie. Jeśli uwielbiasz elementy ozdobne, skorzystaj z 30 projektów ramek (wymaga pobrania aplikacji), którymi otoczysz zdjęcia w trakcie lub po ich zrobieniu. Zabawa z Instax Mini LiPlay nigdy się nie kończy.

Instax LiPlay – po prostu fotografia

Wszystkie aparaty z serii Instax znamionuje unikatowa prostota obsługi, połączone z bogactwem oferowanych możliwości. Wystarczy, iż weźmiesz LiPlay do ręki, włączysz, skierujesz na znajomego albo interesującą sytuację i naciśniesz spust, a za kilka chwil zdjęcie będzie gotowe.

Kreatywne innowacje

W odróżnieniu od większości aparatów natychmiastowych LiPlay nie drukuje fotografii od razu po naciśnięciu spustu. Możesz je na spokojnie przejrzeć w menu i wybrać tylko te, które uznasz za udane, a resztę skasować. Takie rozwiązanie zachęca do eksperymentów bez obawy, że poświęcisz wkłady na niezbyt trafione kadry.

Więcej aniżeli aparat

Korzystaj z nowego Instax jak z mobilnej drukarki – ściągnij apkę na smartfona, połącz się z aparatem i przesyłaj wykonane telefonem fotografie prosto do LiPlay, żeby je wydrukować na wysokiej jakości papierze. Ciesz się doskonałą jakością i spektakularnymi kolorami poza domem, na wakacjach czy w podróży. Pstrykaj, drukuj, baw się.

Zmieniaj atmosferę zdjęć za pomocą filtrów

Masz do wyboru kilka ekscytujących filtrów: sepia, stylowy, rybie oko, czarno-biały, sepia i żywy. Ich włączenie jest bajecznie proste – naciśnij przycisk Cross, a następnie wybierz efekt, który chcesz sprawdzić. Dzięki podglądowi na żywo na ekranie od razu zobaczysz rezultat. Z tym aparatem prosto zostaniesz mistrzem mediów społecznościowych.

dostosuj LiPlay do swego stylu

Z boku aparatu znajdują się 3 przyciski, do których możesz przypisać solidny szablon. Wybierz swoje ulubione i prędko pstrykaj fotki z efektami bez konieczności zaglądania do menu. Kiedy w pobliżu nie ma znajomych, a potrzebnie Ci potrzeba wykonać selfie, skorzystaj z samowyzwalacza. Ta funkcja sprawdzi się jeszcze przy zdjęciach grupowych ze znajomymi.